O nás

Jak to celé začalo...

Vždy jsme bojovali za lepší použitelnost a efektivitu webových stránek. Od roku 2014 vyvíjíme vlastní analytický nástroj Zeerat. Rukama nám za tu dobu prošly tisíce uživatelů a stovky podnětných diskuzí. Počáteční nadšení z používání aplikace přešlo v občasné kontroly až po úplnou rezignaci. Žere to hrozně času → nevíme, kde začít → není to priorita.

Klienti potřebovali něco víc než jen nástroj. Víc než sérii tipů po e-mailu, web s dokumentací a příklady použití. Víc než okamžitou podporu na chatu pro každého uživatele. A tak vznikl Zeerat+, balík služeb s předem známou cenou a jediným cílem: uvolnit majitelům webů ruce od webové analytiky.

Široký tým pro kompletní pohled

Michael Repetný spustil službu Zeerat+ po 4 letech vedení produktových a obchodních aktivit nástroje webové analytiky Zeerat, kterou spoluzaložil v roce 2014 jako aplikaci pro sledování chování návštěvníků na webu.

Kromě Zeerat se Michael věnuje šíření znalostí o webové analytice, uživatelském výzkumu a optimalizaci webu formou přednášek, rozhovorů nebo diskuzí. Baví ho široké spektrum oborů od programování, statistiky a designu až po copywriting, psychologii, produktivitu a leadership. Neustále se snaží vzdělávat, většinou četbou knih.

Michael dal dohromady tým specialistů na různé oblasti zlepšování webu. V týmu najdete pozice jako datový analytik, kodér, interakční designér, výzkumník, copywriter nebo správce AB testování.

Šlape to jako hodinky

Věříme, že služba pro zvyšování efektivity webových stránek má nejlepší výsledky, pokud je v ní systém. Pracujeme podle osvědčených postupů a aktivit, které navíc neustále zlepšujeme. Optimalizace webu má svá pravidla, podle kterých postupujeme. Rychlé zkratky nefungují.

Pracujeme na dálku pomocí online nástrojů jako Slack, Trello, Google Docs, Google Hangouts apod.

Pokud se chcete ještě na cokoli zeptat, dejte nám vědět zprávou (o trochu níže) nebo na chatu (vpravo dole).

Odpovíme, jak nejlépe umíme.

Přijímáme nové výzvy (obsazenost 6/8)

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form