Blog

Autor

Michael Repetný

Rozbory webů

WorkLounge vs. zákazník

Jak snadno se objednává na webu správce kanceláří Worklounge? Prošli jsme objednávkový proces a vytvořili komentovanou prezentaci toho, co nás zaujalo a co by se dalo zlepšit.

Michael Repetný
Rozhovory

Specialista na e-shopy Jan Kalianko: Na UX dnes musí myslet i pekař

Jaký je denní chléb UXáka a co jsou v současnosti nejpalčivější otázky kolem uživatelského prožitku? Jan Kalianko, přední český odborník na e-shopy a UX nás v rozhovoru nechal nahlédnout do své UX kuchyně.

Michael Repetný
Rozhovory

Rozhovor s Pavlem Cody Ungrem: Proč se UX neobejde bez SEO a SEO bez UX?

Pavel Ungr, přední český odborník na SEO, odkryl svůj pohled na dva světy, které se zdánlivě neprotínají, ale skutečnost je úplně jiná. Proč je důležité věnovat pozornost oběma, na co si dát při návrhu webu pozor a proč by jej neměl tvořit jen programátor?

Michael Repetný
Rozhovory

František Kusovský jako první designer mezinárodního startupu Intercom

Proč je v ČR spousta šikovných designérů, ale jen málokterý z nich zamíří do USA? Jak může profil na oborové sociální síti změnit váš život a proč není nikdy pozdě najít se v něčem, co vás baví?

Michael Repetný
Případové studie

Fab pomocí AB testu tlačítka zvýšil tržby o 49 %

Fab je tržiště pro designové nadšence. Nakupují a prodávají se tu různé produkty od vybavení domácnosti, oblečení, sběratelských edic po nejrůznější technologické vychytávky. Na svém eshopu testovali různé verze tlačítek. Jaká varianta jim přinesla o 49 % více tržeb?

Michael Repetný
Rozbory webů

Advertia vs. zákazník

Jak snadno se objednává na webu agentury Advertia? Prošli jsme objednávkový proces a vytvořili komentovanou prezentaci toho, co nás zaujalo a co by se dalo zlepšit.

Michael Repetný
Knihy

Nejoblíbenější knihy top 11 e-commerce podnikatelů v ČR

Jaké knihy by doporučily hvězdy české e-commerce jako inspiraci pro ostatní? Co čtou ředitelé Alzy, CZC, Mallu nebo Zootu? Přesně to jsem se snažil zjistit. Podařilo se. A když jsem byl v tom, udělal jsem shrnutí všech doporučených knih.

Michael Repetný
Knihy

David a Goliáš: outsideři, odpadlíci a umění bojovat s obry

Zjistěte, kdo je opravdovým outsiderem! Pravděpodobně znáte biblický příběh Davida a Goliáše: malý pastýř porazí velkého a silného válečníka díky svému důvtipu a dobře mířenému výstřelu ze svého praku.

Michael Repetný